Lecznicze zabiegi uzdrawiania

Zabiegi bioenergoterapii są jednym  z najstarszych i najskuteczniejszych zarazem sposobów pozytywnej ingerencji w organizm człowieka. Uzdrawiająca energia dociera bezpośrednio do komórek, organów i układów, powodując ich regenerację i odnowę. Działanie bioenergii wielokrotnie przyspiesza procesy regeneracyjne i oczyszczające, jest skutecznym sposobem detoksykacji. Pomaga w przywróceniu naturalnej równowagi i harmonii w organizmie, wzmacnia system immunologiczny  i odpornościowy  pacjenta.

Polecamy następujące rodzaje zabiegów terapeutycznych:

Zabieg podstawowy polega na przekazaniu pacjentowi uzdrawiającej energii. Udrażnia ona główne kanały energetyczne, regeneruje komórki, organy, przywraca prawidłową pracę układów i narządów człowieka. Oczyszcza organizm z toksyn i złogów energetycznych. Stosowany przy wszystkich schorzeniach, nie ma przeciwwskazań.

Zabieg  na kręgosłupie –  zabieg energetyczny wykonany na plecach pacjenta wzdłuż kręgosłupa. Z poziomu kręgosłupa uzdrawiająca energia dociera do wszystkich miejsc i organów człowieka. Stosowany zwłaszcza przy dolegliwościach kręgosłupa oraz przy wszystkich schorzeniach narządów wewnętrznych. Nie ma przeciwwskazań.

 

Masaż akustyczny – terapia aparatem akustycznym który generuje fale dźwiękowe w zakresie od 16 do 20.000 Hz. Fale dźwiękowe docierają do cząstek tworzących komórki ciała. W wyniku oddziaływania następuje lepsze ukrwienie obszarów poddanych zabiegowi, komórki pozbywają się toksyn, impulsy dźwiękowe płyną przez tkanki i mięśnie udrażniają przepływ energii w organizmie pacjenta. Szczególnie pomocny przy bólach pleców, ramion, kręgosłupa, stawów i mięśni. Pomaga również w procesach wykrztuśnych - oczyszczeniu płuc i dróg oskrzelowych po przebytych infekcjach. Przeciwwskazania: rozrusznik serca, miejsca w których są wszczepione implanty, choroby nowotworowe.

 

 Uzdrawianie Dźwiękiem Misy Tybetańskiej – polega na nałożeniu na falę dźwięku uzdrawiającej energii i ukierunkowania jej bezpośrednio w chore miejsce lub organ. Energia nałożona na falę dźwięku dociera do chorych organów, komórek, niosąc uzdrawiający skutek w schorzeniach tkanki miękkiej i twardej. Daje również ukojenie w stanach zmęczenia i wyczerpania psychicznego.

 

 

Uzdrawianie Bańkami Leczniczymi – polega na lekkim rozgrzaniu pleców pacjenta, specjalnym ustawieniem baniek leczniczych. W czasie pracy – przesuwania baniek kumulowane są do nich toksyny i złogi energetyczne. Zabieg udrażnia przepływ energii wzdłuż głównego kanału energetycznego człowieka, jest skutecznym sposobem niesienia pomocy w bólach i chorobach kręgosłupa, przeziębieniach oraz innych dolegliwościach związanych np. z układem  moczowym, pokarmowym lub innymi schorzeniami wewnętrznymi. Przeciwwskazania: choroby dermatologiczne skóry na plecach, łuszczyce, choroby nowotworowe.

 

Uzdrawianie Metodą Świecowania Uszu – wykonywany obecnie oryginalnymi konchami Indian Hopi. Polega na energetycznej ingerencji w cały organizm pacjenta i spalaniu problemów chorobowych w ogniu konch. Szczególnie pomocny przy bólach głowy, stanach zapalnych zatok, przeziębieniach, schorzeniach laryngologicznych. Przeciwwskazania: perforacja błony bębenkowej ucha, nadwrażliwość na produkty pszczele.

Zabieg Energetyczny na Kręgosłupie – polega na przekazywaniu stopami uzdrawiającej energii bezpośrednio do kręgosłupa pacjenta, leżącego na kocu, na podłodze. Pomocny przy dyskopatiach, bólach kręgosłupa, skoliozach, rwie kulszowej. Przeciwwskazania: stany pooperacyjne, zaawansowane przepukliny kręgosłupa, ogólne osłabienie i wycieńczenie organizmu.

Spotkania medytacyjno-energetyzujące to forma zabiegu grupowego połączona z elementami sugestioterapii. Po wstępnym wyciszeniu i relaksacji następuje energetyczna ingerencja w organizm i uzupełnienie poziomu  enegii życiowej. 


Rodzaj zabiegu dobierany jest indywidualnie według potrzeb pacjenta.
 
Wszystkie zabiegi mają charakter leczniczy, jest to cykl pracy nad pacjentem, a skutek ich działania uzależniony jest od stanu degeneracji organizmu oraz możliwości jego regeneracji.

UWAGA!

Działanie bioenergią nie wpływa negatywnie na funkcje życiowe organizmu, natomiast  po zabiegach mogą wystąpić różne reakcje np. podwyższenie temperatury ciała, przemieszczające się bóle, nasilenie funkcji układu wydalniczego. Objawy te spowodowane są gwałtownym oczyszczaniem się organizmu z toksyn i innych zanieczyszczeń drogami układu wydalniczego. Wykonane w tym czasie badania podstawowe krwi i moczu mogą wykazać te zanieczyszczenia i dać zafałszowany obraz stanu zdrowia pacjenta.

Objawy te mijają po 7-10 dniach od zabiegu.

Prosimy by nie tracili Państwo kontaktu z lekarzami, poddawali się specjalistycznym badaniom medycznym, które w racjonalny sposób określą zmiany zachodzące w Państwa organizmach.